"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" – nowe teasery. Amazon pokazuje, jak w serialu będą wyglądać entowie

"Władca Pierścieni" (Fot. Amazon)

Zobaczcie teasery serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy", zapowiadające pełny zwiastun. Na nowych ujęciach widać entów, a tematem przewodnim jest kometa przecinająca niebo.

W sieci pojawił się teaser zapowiadający pojawienie się pełnego zwiastuna serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Teaser miał być dostępny tylko na platformie Amazona, ale bardzo szybko znalazł się także na YouTube.

Władca Pierścieni – entowie w zwiastunie serialu

Wersja teasera, która "wyciekła" z portalu Amazona, jest hiszpańskojęzyczna. Równocześnie pojawiła się krótsza wersja, która jest dostępna oficjalnym koncie YouTube Amazona, ale jest ustawiona jako widoczna tylko dla posiadaczy linku.

Motywem przewodnim teasera jest kometa, która przecina niebo nad Śródziemiem, a bohaterowie zaniepokojeni śledzą jej drogę. Widzimy elfów: Galadriel (Morfydd Clark), Elronda (Robert Aramayo), najwyższego króla Gil-Galada (Benjamin Walker) i Celebrimbora (Charles Edwards), niziołki Nori (Markella Kavenagh) i Sadoca (Lenny Henry), zakazany związek elfa Arondira (Ismael Cruz Córdova) i kobiety Bronwyny (Nazanin Boniadi), krasnoludzkiego księcia Durina IV (Owain Arthur) i kilkoro entów.

Pełny zwiastun został zapowiedziany na 14 lipca, czyli na tydzień przed Comic-Conem w San Diego. Kolejne materiały pojawią się na samym Comic-Conie, nie ma bowiem lepszego miejsca na dotarcie do fanów serii. Premiera serialu została zaplanowana na 2 września. Co ciekawe, pomimo że serial swoją premierę będzie miał krótko po "Rodzie smoka", Amazon nie zamierza konkurować z prequelem "Gry o tron".

Amazon nastroje jednak podsyca już od dłuższego czasu. Mielimy możliwość zobaczenia aż czterech okładek "Empire" promujących serial, obejrzenia, jak prezentują się orki, poznania lepiej twórcy legendarnych Pierścieni Celebrimbora czy też zobaczenia zdjęć z Gil-galadem. A niektórzy fani zostali zaproszeni nawet na pokaz pierwszych fragmentów serialu.

Akcja "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", zabierając widzów do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – premiera 2 września na Amazonie

REKLAMA