Czy Homelander może dobrze skończyć w "The Boys"? Antony Starr nie chce happy endu dla swojego bohatera

"The Boys" (Fot. Amazon)

Już jutro na Amazon Prime Video pojawi się finał 3. sezonu "The Boys". Emocji z pewnością nie zabraknie, a tymczasem Antony Starr opowiedział, czego chce – i nie chce – dla Homelandera.

Zapnijcie pasy, ponieważ finał 3. sezonu "The Boys" jest tuż za rogiem. Pokazano już zapowiadający niezłą jatkę zwiastun, a obsada umila czekanie udzielając wywiadów. Co na temat Homelandera powiedział Antony Starr?

The Boys – czy Homelander może dostać happy end?

Antony Starr i Erin Moriarty (Starlight) rozmawiali na temat serialu z serwisem Collider. Starr przedstawił własne oczekiwania co do losów Homelandera.

– Myślę, że szczęśliwym zakończeniem Homelandera byłoby unicestwienie wszystkich na świecie i siedzenie tam na krwawym pustkowiu samemu, bez nikogo, kto mógłby z nim zadzierać. Nie sądzę, by dla Homelandera mogła istnieć historia odkupienia.

the boys homelander co się wydarzy

"The Boys" (Fot. Amazon)

Niedawno showrunner serialu Eric Kripke zapowiedział, że Homelander stanie się totalnym socjopatą – Antony Starr nie ukrywa, że podoba mu się ten pomysł, ponieważ nie uważa, by jego bohater mógł przejść na "jasną stronę mocy".

– Szczerze mówiąc, nie chciałbym tego widzieć [odkupienia Homelandera]. Nie sądzę też, żeby był taki zamiar. Jeśli chodzi o jego upadek, to nie wiem. Za każdym razem, gdy próbuję wytypować, co może się wydarzyć w przyszłości, mylę się, więc zrezygnowałem ze spekulacji. Po prostu myślę sobie, że zostawię to scenarzystom i oszczędzę sobie wstydu w związku z myleniem się raz po raz.

A co czeka nas w finale 3. sezonu "The Boys"?  Niektórzy sądzą, że poznamy tożsamości matki Homelandera i mają teorie, kto nią może być. Serial ma już zamówienie na 4. sezon, a ekipa niedługo wraca na plan zdjęciowy.

The Boys sezon 3 – finał w piątek na Prime Video

REKLAMA