Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Dark", "Perry Mason", "Doom Patrol" i inne premiery

Za tydzień o tej porze będziemy ekscytować się finałowym sezonem "Dark". Jakie jeszcze premiery serialowe będą na Netfliksie i HBO GO w najbliższych dniach?

Przed nami tydzień z nieco większą liczbą premier niż ostatnio. Już jutro na HBO GO startuje "Perry Mason", kryminał noir z Matthew Rhysem, a w kolejnych dniach powrócą z nowymi sezonami "Doom Patrol" i "Dark". I na tym nie koniec!

Perry Mason (nowość) – 22 czerwca na HBO Polska

"Perry Mason" to miniserial HBO osadzony w Los Angeles z lat 30. Zobaczymy w nim, jak tytułowy bohater, adwokat z książek Erle'a Stanleya Gardnera, próbuje utrzymać się jako prywatny detektyw, starając się powstrzymać powracające wspomnienia z wojny we Francji i pogodzić się z rozpadem swojego małżeństwa. To czasy Wielkiego Kryzysu, ale też gwałtownego rozwoju dla miasta, za który odpowiadają m.in. boom na ropę, igrzyska olimpijskie i przemysł filmowy. Główną rolę gra Matthew Rhys, w obsadzie są także Tatiana Maslany i John Lithgow.

Doom Patrol (sezon 2) – 26 czerwca na HBO GO

"Doom Patrol" wraca z 2. sezonem i tym razem będzie emitowane na bieżąco na HBO GO (trzy odcinki w dniu premiery, potem po jednym na tydzień). Cliff Steele/Robotman (Brendan Fraser), Larry Trainor/Negative Man (Matt Bomer), Rita Farr/Elasti-Woman (April Bowlby), Victor Stone/Cyborg (Joivan Wade) i Crazy Jane (Diane Guerrero) powracają, by zmierzyć się ze swoim bagażem emocjonalnym i zdradą Szefa (Timothy Dalton). A towarzyszyć im będzie szalona Dorothy Spinner (Abigail Shapiro), 11-letnia córka Szefa obdarzona tajemniczymi mocami.

Dark (sezon 3) – 27 czerwca na Netfliksie

Koniec jest początkiem, a początek – końcem. Zagmatwana historia o podróżach w czasie znajduje swój kres w nowym świecie, gdzie część rzeczy wydaje się znajoma, a część jest przerażająco dziwna. Premiera finałowego sezonu "Dark" w sobotę.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· The Chi (sezon 3) – premiera 21 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· NOS4A2 (sezon 2) – premiera 21 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· Yellowstone (sezon 3) – premiera 21 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· Creepshow (nowość Shudder) – polska premiera 22 czerwca na AMC, zwiastun tutaj

· Greenleaf (sezon 5) – premiera 23 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· The Twilight Zone (sezon 2) – premiera 25 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· Search Party (sezon 3) – premiera 25 czerwca w USA, zwiastun tutaj

REKLAMA