Jak wygląda kręcenie finałowego sezonu "Obsesji Eve"? Zobaczcie wideo zza kulis 4. sezonu serialu

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

"Obsesja Eve" powróci z 4. sezonem. Prace na planie trwają już od dłuższego czasu, a w sieci nie brakuje nieoficjalnych fotek. Twórcy podzielili się nagraniem zza kulis.

"Obsesja Eve" powróci w 2022 roku, a cała ekipa intensywnie pracuje na planie 4. sezonu. W sieci pojawiły się już wycieki z planu, chętnie o finale wypowiada się również Jodie Comer, czyli serialowa Villanelle. Jak mówi – nie chce myśleć, że to już koniec. Jak wygląda kręcenie nowych odcinków?

Obsesja Eve sezon 4 – zobaczcie wideo zza kulis

Na oficjalnym twitterowym koncie serialu pojawiło się krótkie nagranie z planu zdjęciowego. W klipie widzimy pracę z perspektywy ekipy produkcyjnej i pojawiają się migawki z nowych odcinków – niestety nie zobaczycie tutaj żadnej dłuższej sceny z udziałem Jodie Comer i Sandry Oh.

– Nasze usta są zamknięte na kłódkę. Zazwyczaj – podpisano.

Obsesja Eve sezon 4 – o czym będą nowe odcinki? 

Twórcy nie zdradzają za wiele na temat nowego sezonu, jednak parę rzeczy już wiemy. Z plotek wynika m.in. że zobaczymy przemianę Villanelle w świętoszkę. Wiadomo również, że trwają rozmowy na temat potencjalnych spin-offów. A czy zobaczymy też kiedyś pełnometrażowy film o bohaterkach? Jodie Comer powiedziała, że lepiej się na to nie nastawiać:

– Nie sądzę, myślę, że [twórcy] chcą pozostać otwarci na różne możliwości. Kto wie, co przyniesie przyszłość, ale na pewno najbardziej będzie mi brakować tego, że nie muszę za nic przepraszać. Wiesz, te wszystkie psoty, które uchodzą mi na sucho, jest w tym coś naprawdę fajnego! – dodała.

Finałowy sezon będzie mieć nową showrunnerkę i główną scenarzystkę, Laurę Neal ("Sex Education", "Secret Diary of a Call Girl") –  zastąpi ona Suzanne Heathcote ("Fear the Walking Dead"), która tworzyła poprzednią serię.

Obsesja Eve jest dostępna na HBO GO

REKLAMA