Netflix spełnił marzenie fanów "Squid Game". Możecie ustawić na profilowe awatar z koreańskiego hitu

"Squid Game" (Fot. Netflix)

Sae-byeok, lider zabójczej gry, a może przerażająca laleczka? Teraz możecie ustawić profilowe na Netfliksie inspirowane koreańskim hitem "Squid Game"!

"Squid Game" oficjalnie pobiło wszystkie produkcje Netfliksa, stając się  najpopularniejszym serialem w historii serwisu. Szał na serial trwa dalej, a streamingowy gigant właśnie spełnił kolejne marzenie fanów.

Squid Game – awatary z serialu na Netfliksie

Jeśli chcecie ustawić na ikonce któregoś z bohaterów koreańskiego serialu, wystarczy wejść w zakładkę "zarządzaj profilami". Następnie klikamy zdjęcie naszego profilu dwa razy i wybieramy preferowaną ikonkę. Do wyboru mamy nie tylko graczy, ale również lidera, pracowników oraz morderczą laleczkę.

Squid Game – czy będzie 2. sezon serialu?

Podczas gdy szał na "Squid Game" przybiera coraz większe rozmiary, władze Netfliksa podkreślają, że zależy im na kontynuacji. Na przeszkodzie może stanąć fakt, że jego twórca Hwang Dong-hyuk nie jest jeszcze pewny, czy chce robić kolejne odcinki. Nie brakuje jednak pomysłów, a wśród nich jest opowieść o przeszłości gracza nr 001, jak również rozwinięcie wątku postaci Lidera.

Na razie nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Wiadomo jedynie, że "Squid Game" może nie tylko pobić rekordy oglądalności, ale też pójść drogą filmu "Parasite" – jak się okazuje, serial kwalifikuje się do głównego rozdania nagród Emmy.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA