Których bohaterów "Squid Game" zobaczymy w 2. sezonie? Twórca obiecuje powrót kluczowych postaci

"Squid Game" (Fot. Netflix)

W "Squid Game" nie brakowało barwnych bohaterów i wielu widzów zadaje sobie pytanie, których z nich jeszcze zobaczymy. Twórca obiecał powrót dwóch z nich.

Koreańskie seriale zyskują w świecie na popularności, a wszystko za sprawą "Squid Game", które odniosło niebywały sukces. Na 2. sezon jeszcze poczekamy – 2024 rok to najbardziej optymistyczna opcja – tymczasem twórca zdradził, których bohaterów z pewnością jeszcze zobaczymy.

Squid Game sezon 2 – te dwie postacie powrócą

Hwang Dong-hyuk wziął udział w panelu Deadline's Contenders Television, gdzie zdradził kolejną informację na temat 2. sezonu – których bohaterów jeszcze zobaczymy na ekranie?

– Na pewno Gi-huna. On powróci i myślę, że Lider też – powiedział.

Twórca nie ukrywa, że chciałby powrotu aktorów, których postaci spotkał tragiczny koniec i ma na to sposób rodem z telenoweli –  sugerował, że Sae-byeok może mieć siostrę bliźniaczkę. We wcześniejszych wywiadach podkreślał, że ma wstępny zarys tego, co wydarzy się w kontynuacji – jeśli nie zmieni koncepcji, to zobaczymy, jak Gi-hun rozwiązuje tajemnice organizacji stojącej za morderczą grą.

squid game sezon 2 kto wróci

"Squid Game" (Fot. Netflix)

W styczniu szef Netfliksa powiedział, że 2. sezon "Squid Game" to dopiero początek uniwersum i nie jest wykluczone, że powstanie także kolejna seria. Na obecną chwilę 3. sezon nie został potwierdzony, ale biorąc pod uwagę popularność serialu i to jaką żyłą złota okazał się dla platformy – zamówienie kolejnych odcinków jest bardziej niż prawdopodobne. Zwłaszcza że rozmowy na ten temat już były.

Widzom pozostaje uzbroić się w cierpliwość – twórca "Squid Game" nie zaczął jeszcze pisać scenariuszy do 2. sezonu, nie wiadomo także kiedy ekipa wejdzie na plan.

Squid Game jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA