Zobaczcie zdjęcia z 3. sezonu "The Umbrella Academy". Jest Elliot Page w nowej roli i Javon Walton z "Euforii"

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Im bliżej premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy", tym więcej zapowiedzi otrzymujemy. Tym razem pokazano zdjęcia z 3. sezonu – zobaczcie, czego i kogo możemy się spodziewać.

22 czerwca na Netfliksa trafi 3. sezon "The Umbrella Academy" – niedawno zaprezentowano plakaty z Akademią Sparrow, a teraz pokazano zdjęcia z 3. sezonu. Widzimy na nich m.in. członków Akademii Sparrow i Lilę, a na tym nie koniec atrakcji.

The Umbrella Academy sezon 3 – zobaczcie zdjęcia

Na zdjęciach jest Elliot Page jako Victor – jednak dalej nie potwierdzono, czy postać Vanyi zmieni płeć, czy może będzie to jej alternatywna wersja. Pojawia się również Javon Walton, który dołączył do obsady. Jak ujawnił wcześniej aktor z "Euforii", jego postać nie będzie członkiem Akademii Sparrow.

Powracają również Tom Hopper jako Luther, David Castañeda jako Diego , Emmy Raver-Lampman jako Allison i Robert Sheehan jako Klaus. Nie brakuje także postaci Lily – niewykluczone, że bohaterka odegra dużo większą rolę w 3. sezonie.

Jak wyjawił pierwszy teaser, część akcji 3. sezonu "The Umbrella Academy" ma rozgrywać się w hotelu Oblivion. Z kolei obsada coraz chętniej wypowiada się o tym, co czeka nas w nowych odcinkach  – Emmy Raver-Lampman zapowiedziała, że serial odbiegnie od komiksów. Pojawiły się również informację, że zmieniono kategorię wiekową, co może oznaczać więcej wulgaryzmów, aktywność seksualną oraz brutalne sceny.

The Umbrella Academy – premiera 3. sezonu 22 czerwca na Netfliksie

REKLAMA