Zobaczymy więcej Che w 2. sezonie "I tak po prostu"? Twórca serialu mówi, że ma wielkie plany dla tej postaci

"I tak po prostu..." (Fot. HBO)

Postać Che Diaz nieźle namieszała w życiu Mirandy w "I tak po prostu". Widzowie nie kryli rozczarowania wątkiem i nie chcą jego kontynuacji – tymczasem twórca zapowiada jeszcze więcej Che.

"I tak po prostu" doczeka się kontynuacji – w marcu HBO Max zamówiło 2. sezon serialu. Na razie nie wiadomo nic o fabule, ale twórca serialu zdradził, że planuje dać więcej pola do popisu dla Che Diaz (Sara Ramirez).

I tak po prostu sezon 2 – zobaczymy więcej Che

Przypomnijmy –  Che Diaz jest niebinarną postacią zajmującą się komedią stand-upową i prowadzącą podcast, w którym występowała Carrie (Sarah Jessica Parker). Postać ta odegrała ogromną rolę w wątku Mirandy (Cynthia Nixon), która rozwiodła się ze Steve'em i związała z Che. Fani nie chcą powrotu postaci, która w finale wyjechała kręcić pilot własnego serialu w Los Angeles i pociągnęła za sobą Mirandę, ale showrunner Michael Patrick King jest dokładnie przeciwnego zdania.

– Jedną z moich gorących pasji związanych z 2. sezonem jest Che. Chcę pokazać ten wymiar Che, którego ludzie z różnych powodów nie dostrzegali - ponieważ byli zaślepieni, ze strachu lub przerażenia. Chcę pokazać więcej Che, a nie mniej Che. Naprawdę – powiedział w rozmowie z Variety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Variety (@variety)

Z zamiaru twórcy z pewnością ucieszy się grająca Cynthia Nixon – to ona zaproponowała, by postać Che Diaz stała się obiektem uczuć jej bohaterki. Z kolei Sara Ramirez, która wystąpiła na okładce Variety z okazji Miesiąca Dumy społeczności LGBTQ+ podkreśliła, że nie pozwoli, by opinie innych wywierały na nią wpływ:

– Opinie innych ludzi na temat postaci – to nie jest coś, na co mogę pozwolić w moim procesie [twórczym]. To ja wybieram, co przyjmuję do siebie, prawda? Na tym polega piękno bycia dorosłym – nie muszę wszystkiego przyjmować! A to jest dziecko Michaela. On stworzył tę rolę. Napisał ją. To są żarty jego i jego zespołu scenarzystów.

Prace nad 2. sezonem "I tak po prostu" są na wczesnym etapie. Na ten moment żadnych informacji o fabule, liczbie odcinków czy ewentualnej daty wejścia ekipy na plan. Nie wiadomo także, jak 2. sezon serialu odniesie się do sytuacji Chrisa Notha i czy Mr. Big będzie jeszcze wspominany w serialu.

I tak po prostu jest dostępne na HBO Max

REKLAMA