Czy Doktorek może umrzeć w 4. sezonie "Virgin River"? Fani zastanawiają się, czy powinni martwić się o jego los

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Już w tym miesiącu na Netfliksie pojawi się 4. sezon "Virgin River". Bohaterów czekają kolejne zawirowania, a jedno z pytań przed premierą brzmi: co dalej z Doktorkiem?

W 3. sezonie "Virgin River" okazało się, że Doktorek (Tim Matheson) ma poważne problemy zdrowotne. Fani obawiają się, że jego stan gwałtownie się pogorszy, ponieważ w mieście pojawi się nowy lekarz. Czy faktycznie mamy powody do zmartwień?

Virgin River sezon 4 – czy Doktorek umrze?

Serwis TVLine odpowiadał na nurtujące widzów pytania. Jedna z fanek "Virgin River" napisała, że według pogłosek Doktorek ma umrzeć w 4. sezonie i zapytała, czy powinna się na to przygotować. Co jej odpowiedziano?

Pomiędzy tajemnicą otaczającą przybycie jego wnuka... trwającymi zmaganiami zdrowotnymi Hope... i ogólnym stresem związanym z prowadzeniem jedynej kliniki w miasteczku, Doktorek z pewnością ma wiele na głowie w sezonie 4. Ale czy umieranie jest na jego niezwykle zatłoczonej liście rzeczy do zrobienia? Jak powiedziałaby Juliette Barnes z "Nashville", nie rzucaj jeszcze ziemi na jego grób.

W finałowym odcinku 3. sezonu poznaliśmy Denny'ego Cutlera – chłopak (Kai Bradbury, "Motherland: Salem") pojawił się w motelu Sue Ellen i obwieścił, że poszukuje swojego dziadka, którym podobno jest Doktorek.

virgin river sezon 4 czy doktorek umrze

"Virgin River" (Fot. Netflix)

W 4. sezonie do stałej obsady dołączy także Mark Ghanimé ("Dziewczyny nad wyraz", "Helix"), który wciela się w rolę nowego lekarza w miasteczku, doktora Camerona Hayeka. Niektórzy uważają, że ten bohater zawróci w głowie Mel i są przekonani, że rozstanie się ona z Jackiem (Martin Henderson).

Co jeszcze czeka nas w 4. sezonie? Zibby Allen zasugerowała, że jej bohaterka, Brie nawiąże nowy romans, a kolejne zdjęcia zdają się mówić, że w miasteczku dojdzie do tragedii. 4. sezon "Virgin River" trafi na Netfliksa 20 lipca. Zobaczymy aż 12 odcinków, a serial ma także zamówienie na 5. sezon.

Virgin River – 4. sezon od 20 lipca na Netfliksie

REKLAMA