Nad 4. sezonem "Sex Education" zbierają się ciemne chmury. Czwarta osoba odchodzi z obsady serialu

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Trudno nie zauważyć, że coś niedobrego dzieje się z 4. sezonem "Sex Education". Kolejna – czwarta już – osoba z obsady ogłosiła, że nie zobaczymy jej w nowych odcinkach.

"Sex Education" to niewątpliwy hit Netfliksa, ale za kulisami wyraźnie dzieje się coś niedobrego. Do tej pory z udziału w serialu zrezygnowały Simone Ashley, która wolała "Bridgertonów", oraz Patricia Allison, serialowa Ola i Tanya Reynolds, serialowa Lily. Tymczasem pojawiły się informacje o kolejnej rezygnacji.

Sex Education sezon 4 – Rakhee Thakrar odchodzi

Rakhee Tahrar grała w serialu postać nauczycielki Emily Sands, która bardzo dbała i wspierała swoich uczniów, zwłaszcza Maeve (Emma Mackey). W pewnym momencie fani sugerowali, że to ona mogłaby zostać dyrektorką. Co ciekawe, aktorka twierdzi, że na razie nie może zdradzić, dlaczego nie zobaczymy jej w 4. sezonie.

– Nie jestem częścią nowego sezonu. Nie mogę mówić dlaczego – powiedziała.

sex education sezon 4 rakhee takhrar

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Tahrar zaznaczyła jednak, że uwielbiała grać Emily Sands i jest bardzo dumna z tego, jaki okazał się serial.

– Ale jestem bardzo dumna z tego serialu i wdzięczna, że byłam częścią czegoś tak ważnego. Nie ma nic złego w "Sex Education".

Coraz więcej odejść z obsady, a także wybór Ncutiego Gatwy na nowego Doktora w "Doktorze Who" mogą sugerować, że 4. sezon będzie już ostatnim. W zeszłym roku Aimee Lou Wood powiedziała, że jej zdaniem 4. sezon "Sex Education" może być już finałowy.

Na ten moment władze Netfliksa nie odniosły się do plotek i nie wiadomo, czy faktycznie historia licealistów z Moordale zakończy się po czterech seriach. Nie wszyscy chcą końca serialu – Asa Butterfield, czyli serialowy Otis, chciałby, aby serial miał jeszcze kilka sezonów.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA